Co nas wyróżnia

Policealne Studium Academica stworzyliśmy z myślą o tych, którzy w miłej i przyjaznej atmosferze chcą uzupełnić swoje wykształcenie. Jesteśmy nowoczesną placówką, posiadającą uprawnienia szkoły publicznej, zatrudniamy najlepszych nauczycieli i dostosowujemy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb na rynku pracy.

Długotrwałe doświadczenie w nauczaniu dorosłych oraz rzetelna i kompetentna kadra są podstawą sukcesu Naszej Szkoły. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz bogatą ofertą edukacyjną. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania poparty możliwością uczęszczania na indywidualne konsultacje z wybranym nauczycielem.

Naszym Słuchaczom zapewniamy rzetelną wiedzę, zdobycie konkretnych umiejętności w późniejszym poszukiwaniu i zdobywaniu pracy.

Oprócz wiedzy i umiejętności Słuchacze otrzymują dodatkowo atrakcyjny pakiet korzyści:

• Szkoła za DARMO
  • Nauka bez żadnych ukrytych opłat
  • Możliwość rezygnacji w każdej chwili i bez konsekwencji
  • Nabór prowadzimy przez cały rok
  • Nauka w naszej szkole rozpoczyna się w lutym (semestr letni) i we wrześniu (semestr zimowy)
  • Honorujemy naukę, którą rozpocząłeś w innej szkole, a chciałbyś zakończyć ją razem z nami
  • Wykwalifikowana kadra pedagogiczna
  • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS,KRUS,MOPS
  • Bezpłatne legitymacje
  • Dogodne warunki dla pracujących
  • Zajęcia tylko w weekendy
  • Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami
  • Zajęcia w centrum miasta
  • Pomoc w znalezieniu praktyk
  • Miła i przyjazna atmosfera

Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej.

Organizujemy egzaminy państwowe oraz wydajemy świadectwa na drukach Ministerstwa Edukacji i Nauki, które są honorowane przez wszystkie organy administracji państwowej oraz przedsiębiorców sektora prywatnego.

Dokumenty, jakie otrzymuje Absolwent naszej szkoły:

Suplement do dyplomu wydawany jest w języku polskim oraz w języku angielskim.